نتایج جستجو برای عبارت :

نوشتن رزومه انگلیسی و CV کارمند بانک و رییس شعبه

نوشتن رزومه انگلیسی و CV کارمند بانک و رییس شعبه
بانکداران
(کارمند بانک ، رییس شعبه ) به مشتریان بانک (به انگلیسی Client) کمک می
کنند تا پول خود را مدیریت و ریسک نگهداری آن را کم کنند.
مهارت هایی که می توان در رزومه های انگلیسی متخصصان بانک وارد کرد می تواند شامل موارد زیر باشد.
پردازش حساب های جدید
کمک به مشتریان در انتخاب حساب و خدمات مالی خود
تکنیک های فروش محصولات و خدمات بانکی
افرادی که به قصد مهاجرت و یا کار در زمینه های تخصصی بانکداری به زبا
سرقت مسلحانه از بانک صادرات شعبه طالقانی شهر ساوه
فارس:صبح امروز بانک صادرات شعبه طالقانی شهر ساوه مورد سرقت قرار گرفت. 
در ساعت 10:24 امروز 3 نفر با صورت هایی پوشیده، یکی از شعب بانکی در شهرستان ساوه را مورد دستبرد قرار دادند.
بنابر اظهارات شاهدان یکی از این افراد مسلح به سلاح گرم و 2 نفر از آنان دارای سلاح سرد بوده است. 
تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز شده است و هرگونه اطلاعات تکمیلی اطلاع رسانی خواهد شد. 
این دومین باری است
نویسنده: Alison Green /مترجم: مریم مرادخانی /منبع: the Cut : مشاور عزیز، یک ماه پیش از کارم استعفا دادم و حالا دنبال کار جدید هستم. بلافاصله بعد از استعفا، فایل رزومه‌ام را که مدت‌ها از نوشتنش می‌گذشت اصلاح و به‌روز‌رسانی کردم. سعی کردم تمام نکات رزومه‌نویسی را رعایت کنم. اما شنیده‌ام که بد نیست در کنار رزومه، یک نامه معرفی هم به کارفرماها بفرستیم. اصلا نامه معرفی چیست و چطور باید آن را نوشت؟
پاسخ: دوست عزیز، نامه معرفی سندی است که در کنار رزومه ارس
نویسنده: Alison Green /مترجم: مریم مرادخانی /منبع: the Cut : مشاور عزیز، یک ماه پیش از کارم استعفا دادم و حالا دنبال کار جدید هستم. بلافاصله بعد از استعفا، فایل رزومه‌ام را که مدت‌ها از نوشتنش می‌گذشت اصلاح و به‌روز‌رسانی کردم. سعی کردم تمام نکات رزومه‌نویسی را رعایت کنم. اما شنیده‌ام که بد نیست در کنار رزومه، یک نامه معرفی هم به کارفرماها بفرستیم. اصلا نامه معرفی چیست و چطور باید آن را نوشت؟
پاسخ: دوست عزیز، نامه معرفی سندی است که در کنار رزومه ارس
مطلب جالبی را سالها پیش خواندم که عنوانش این بود: کارمند خوب

برخی قسمتهای این مطلب را که به یاد دارم اینجا براتون می نویسم. جالبه

1- کارمند خوب همیشه به فکر سلامتی اش است. در این خصوص خوردن چای سبز را فراموش نمی کند.
2- کارمند خوب همیشه به فکر این است که برای خودش یک کسب و کار جدید راه بیندازد ولی همیشه منتظر مهیا شدن پیش نیازهای مربوطه است
3- کارمند خوب نسبت به همه چیز شاکی است

اگر شما موارد دیگری از این مطلب را خوانده اید را دیده اید لطفا بنو
هیچ امیدی به بهبود وضع زندگیش نداشت و فقط خوشحال بود که زنش با همه سختی ها و بی پولی هایش می سازد و ... تا اینکه یک روز صبح وقتی از جلو بانک سر میدان می گذشت، این متن را روی پارچه ای زرد خواند: « آقای فرید ... ، مشتری این شعبه، برنده جایزه یک میلیارد ریالی ...» چنان ذوق زده شد که نمی دانست چه کند، اما قبل از رفتن به بانک راهی خانه شد و خبر را به زنش داد تا او هم خوشحال شود و ... اما خوشحالی زن کوتاه بود، چرا که شوهرش فکرهای جدیدی در سر داشت و با یک بهانه،
پنجشنبه 10/5/1395صبح با باباجونت رفتیم بانک صادرات سر کوچه تا برات حساب باز کنیم،اول قرار بود مشترک با حساب من باشه ولی کارمند بانک گفت با باباش باشه بهتره و این شد که شما با حساب بابا و خودت صاحت یک عدد عابر بانک شدی و وقتی اسم و فامیلت رو روی کارت دیدم کلی ذوق کردم ان شاءالله همیشه حسابت پر پول باشه و تنت سلامت دلت خوش...بهترین ها رو برات آرزو میکنم عشق مامان
بسم الله الرحمن الرحیم
اَوَّل
از این خونه به اون خونه. از این بنگاه به اون بنگاه. افتاب و باد و بارون. گرون و ارزون. کوچیک و بزرگ. همسایه ی مجرد و همسایه ی سگ دار!. از ولی عصر و کشاورز تا اذربایجان و جیحون و رودکی و اسکندری. اما بحمد لله بعد از کلی گشت و گذار بالاخره یه خونه پیدا کردیم.
کوچیک و جمع و جوره و نوساز. امیدوارم همسفر با یه خونه ی صد متر کوچیکتر کنار بیاد!
همسفر میگفت تجربه ی خیلی خوبیه. یاد میگیریم کم داشته باشیم و با کم زندگی کنیم. مخصوصا
آدرس شعبه تهران (شعبه مرکزی کشور) : 

تهران ـ خیابان دکتر فاطمی- نبش هشت بهشت- جنب بانک پاسارگاد

آدرس شعبه تبریز (شعبه مرکزی آذربایجان شرقی) : 

تبریز- بلوار آذربایجان- تقاطع سرداران فاتح- جنب نمایندگی ایران خودرو

آدرس نمایندگی مجید باقر زاده : 
تبریز - خیابان آزادی - چهار راه طالقانی - جنب یانک سپه 
تلفن تماس : 09149153352
تلفن دفتر : 04135410200
تلفن همکار بیمه ها عمر و تامین آتیه (مشاوره رایگان) : 09143322793
به گزارش پلیس این هکر فلوریدایی توی هالیوود وارد یک شعبه از بانک وسترن یونیون شده و ۳۲هزار دلار دزدیده. واسیلی ساوو بعد از ورود به بانک، با گفتن اینکه لازمه خیلی سریع برنامه سفرش رو پرینت بگیره، در نهایت تونسته یکی از کارمندها رو قانع کنه که فلش اونو به کامپیوترشون بزنن و برنامه پروازش رو براش پرینت بگیرن. به گفته پلیس این درایو یو اس بی حاوی بدافزاری بوده که به واسیلی اجازه دسترسی از راه دور داده و بعدا اون با استفاده از این دسترسی راه دور،
چطور نمونه یک رزومه حرفه ای را بنویسیم
انسان به طور طبیعی ترجیح می دهد تا وظیفه ای که قابل پیش بینی و ساختارمند است را انجام دهد، تا از سردرگمی و عدم اطمینان جلوگیری کند و به موفقیت در کسب و کار خود دست پیدا کند. وقتی که من درباره برنامه کاری خود فکر می کنم، شخصا احساس می نمایم که بخش رزومه نویسی واقعا فرآیندی بی قاعده و فاقد نظم است.
این فرآیند فقط به معنای نوشتن رزومه حرفه ای نیست. اگر بخواهیم یک تعریف درست و کامل از آن ارائه دهیم، عبارت است ا
س 
یکی از سوالاتی که برای کارجویان ( به ویژه کارجویان جدید فارغ‌التحصیل ) موجود هست این است که رزومه می بایست دربرگیرنده چه اطلاعاتی باشد . در پی خوا هیم رویت کرد یک رزومه حرفه‌ای بایستی مشتمل بر چه اطلاعاتی باشد . 
داده ها فردی در رزومه 
داده ها فردی معمولاً مشتمل بر اسم و اسم خانوادگی , نشانی , مورخ میلاد و شماره تماس ( گوشی تلفن اثبات و همراه ) می‌گردد . 
در قبل به دلیل رعایت مساله حرفه‌ای از افزودن عکس به رزومه دوری می‌کردند ( چون در صورت جا
۱-یک رزومه کاری و توصیه نامه حرفه‌ای ایجاد کنیدظاهر رزومه و توصیه نامه شما مهم هستند. یک طراحی جذاب می‌تواند نظر استخدام کننده را جلب کند. البته این مسئله بیشتر زمانی اتفاق خواهد افتاد که یک انسان رزومه شما را مطالعه کند!
از یک قالب رزومه حرفه‌ای استفاده کنید
سریعترین راه برای دستیابی به یک رزومه حرفه‌ای که بتواند نظر کارفرمایان را جلب کند، استفاده از یک قالب رزومه حرفه‌ای و متناسب با توصیه نامه است. استفاده از یک قالب رزومه، کار شما را ب
امور بین الملل بانک تجارت:خیابان شهید طالقانی، تقاطع استاد نجات الهی، شماره ۱۳۰
امور بین الملل بانک سپه: میدان آرژانتین، روبروی پارکینگ بیهقی، پلاک ۷- طبقه ۶
امور بین الملل بانک پارسیان: شهرک غرب-بلوار فرحزادی-خیابان زرافشان- پلاک ۴-ساختمان مرکزی بانک پارسیان-طبقه ششم
امور بین الملل بانک ملی ایران: خیابان میرداماد-بعد از بانک مرکزی -شعبه مهر ملی-طبقه دوم
امور بین الملل بانک صادرات: خیابان سمیه، نرسیده به خیابان شهید مفتح، برج سپهر، طبقه ۱۸
به گزارش پلیس این هکر فلوریدایی توی هالیوود وارد یک شعبه از بانک وسترن یونیون شده و ۳۲هزار دلار دزدیده. واسیلی ساوو بعد از ورود به بانک، با گفتن اینکه لازمه خیلی سریع برنامه سفرش رو پرینت بگیره، در نهایت تونسته یکی از کارمندها رو قانع کنه که فلش اونو به کامپیوترشون بزنن و برنامه پروازش رو براش پرینت بگیرن. به گفته پلیس این درایو یو اس بی حاوی بدافزاری بوده که به واسیلی اجازه دسترسی از راه دور داده و بعدا اون با استفاده از این دسترسی راه دور،
چند روز پیش یک اطلاعیه زده بود که برای جذب نویسنده و مترجم ان هم به صورت دورکاری نیازمند یاری سبز بچه های خلاق و نویسنده هستیم.زودی به این آدرس رزومه خودتان را بفرستید تا بعد از مطالعه بهتون بگیم استخدام شدید یا نشدید.
اطلاعیه یکی از مجلات قوی و پر بار روزنامه های اینترنتی بود که عضوش هستم و همیشه اخبارش را دنبال می کنم.دیدیم خب ما که تقریبا یه وبلاگر هستیم و یه وقت هایی متن های قشنگ هم می نویسیم چرا از این قافله عقب بمانیم.پاشدیم و شروع کردیم
پاورپوینت معرفی شغل کارمند بانک
این محصول در قالب فایل powerpoint و در 13 اسلاید تهیه و تنظیم شده است
مشخصات فایل

تعداد صفحات
13

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
کسب و کار

توضیحات کامل
این محصول در قالب فایل powerpoint  و در 13 اسلاید تهیه و تنظیم شده است

فهرست مطالب
کارمند بانک کیست؟ کار کارمند بانک چیست؟. 4
مزایا و معایب شغل کارمند بانک... 4
ساعات کار کارمند بانک... 5
وظایف کارمند بانک... 6
شخصیت شناسی شغل کارمن
مشخصات فایل

تعداد صفحات
13

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
کسب و کار

توضیحات کامل

فهرست مطالب
وظایف کارمند بانک... 6
شخصیت شناسی شغل کارمن
مشخصات فایل

تعداد صفحات
13

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
کسب و کار

توضیحات کامل

فهرست مطالب
وظایف کارمند بانک... 6
شخصیت شناسی شغل کارمن
انواع رزومه نویسی به زبان انگلیسی
رزومه نویسی ترتیبی (Chronological resume):
رزومه های ترتیبی یکی از متداول ترین نوع رزومه های انگلیسی زبان هستند. در این مدل رزومه به طور معمول سوابق شغلی فرد در یک خط زمانی و با ذکر دقیق تاریخ نوشته میشود.اکثر شرکت ها برای استخدام، از شخص مورد نظر ارائه چنین رزومه ای را انتظار دارند.
درواقع با این رزومه در همان نگاه اول، کارفرما به روند صعوی یا نزولی رشد شما و تاریخچه شغلیتان پی ‌میبرد. اگر سوابق شغلی شما مرتبط با شغل
نام مجتمع قضایی و شعبه: مجتمع شهید قدوسی شعبه 133الف: کلاسه پرونده : 133ب: شاکی : 1- حسین علی 2- محمد کاظممتهم : 1- غلامرضا 2- محمود 3- سید مهدی 4- مجید 5- زهراج: موضوع : کلاهبردارید: گردشکار: بنا به شکایت نامه تنظیمی شکات علیه متهمین :متهم غلامرضا خود را کامند ستادمبارزه با موادمخدر معرفی میکندو مرتضی وکیل دادگستری ... به عنوان سرهنگ 3- ... کارمند دادگستری و خانم ..... به عنوان فروشند زمین زمین واهی را به شکات می فروشندو پول آنرا تحصیل می نمایندقرار مجرمین که ب
نام مجتمع قضایی و شعبه: مجتمع شهید قدوسی شعبه 133الف: کلاسه پرونده : 133ب: شاکی : 1- حسین علی 2- محمد کاظممتهم : 1- غلامرضا 2- محمود 3- سید مهدی 4- مجید 5- زهراج: موضوع : کلاهبردارید: گردشکار: بنا به شکایت نامه تنظیمی شکات علیه متهمین :متهم غلامرضا خود را کامند ستادمبارزه با موادمخدر معرفی میکندو مرتضی وکیل دادگستری ... به عنوان سرهنگ 3- ... کارمند دادگستری و خانم ..... به عنوان فروشند زمین زمین واهی را به شکات می فروشندو پول آنرا تحصیل می نمایندقرار مجرمین که ب
دیروز بانک بودیم و اتفاقی با یه مرد میانسال که خوندن و نوشتن بلد نبود برخورد کردیم. چه امضای قشنگی داشت. باید بودید و می دیدید که چطوری خودکار رو روون یا دستای زمختش که نشونه کار سخت بود، حرکت می داد. فکر می کنم مشابهش رو ندیده بودم. انگار خودکاره تو دستش جون داشت! 
و اما کارمند بانک چقدررررر خوش اخلاق بود. پر از برکت باشه حقوقش.
دیگه اوضاع جوریه که آدم یه انسان خوش اخلاق می بینه، ذوق می کنه :))
تازه چون از امضامم کلی تعریف کرد تا همین امروز از خوش
▪️ رمز دوم یکبار مصرف از اول خرداد برای خرید اینترنتی الزامی می‌شود. البته نه به این معنی که برای هر خرید اینترنتی یک سر به بانک بزنیم و رمز دوم یکبار مصرف دریافت کنیم، رمز دوم یکبار مصرف خودش به سراغمان می‌آید. حالا یا با پیامک، یا از طریق اپلیکیشن‌های موبایل‌بانک.
▪️ اینطور که بانک مرکزی اعلام کرده رمز دوم ایستا تا آخر اردیبهشت اعتبار دارد و در این دو هفته باقی مانده، باید برای فعال کردن رمز دوم یکبار مصرف یک سر به شعبه بانک بزنیم. رمز
مراحل ثبت رزومه برای قرار گرفتن در سایت و جستجوی کار برای شما:
1-ارسال شماره تماس در قسمت ثبت نظر همین مطلب.
2-تماس همکاران ما با شما از طریق تلگرام
3-ارسال رزومه(در صورت تمایل با پرداخت تعرفه رزومه شما ساخته می شود)
4-پرداخت تعرفه جهت قرار گرفتن نام شما در سایت جهت استخدام کارفرمایان(نام شما در لیست ما ثبت و در صورت یافتن کار مورد نظر جهت انجام مصاحبه با شما تماس گرفته می شود)
تعرفه ساخت رزومه پیشرفته:
فارسی:10000تومان
انگلیسی:20000تومان
تعرفه کاریا
ماجرا از اون جایی شروع می شه که دوستم رضا گفت می خوام برم حساب جدید باز کنم ، منم چون سابقه ایجاد حساب اینترنتی از طریق سامانه بام بانک ملی داشتم گفتم نیازی نیست بیا خودم برات بصورت اینترنتی حساب باز می کنم که دیگه نخواد بری بانک و اذیت بشی ! وقتی در مراحل ایجاد حساب بودیم ، سیستم از ما پرسید که چقدر از حساب قبل به حساب جدید واریز بشه ؟ ما هم مبلغی تعیین کردیم و حساب ایجاد شد اما نه تنها مبلغ به حساب جدید منتقل نشده بود بلکه هر 2 حساب غیرفعال شده
اپلیکیشن اندروید CV Maker Free Resume builder CV Templates 2020 بهتون این امکان و میده که خیلی راحت رزومه خودتون و طراحی کنید . همونطور که میدونید دیگه تقریبا هرجایی که برای گرفتن شغلی اقدام کنید ازتون رزومه میخوان و طراحی رزومه هم کاری طاقت فرساست . این اپلیکیشن با قالب های متنوع خیلی سریع رزومه شما رو تولید میکنه .
ادامه مطلب
نوشتن رزومه ممکن است کار دلهره آوری باشد. اگر شما قصد نوشتن رزومه دارید ما میتوانیم در اینجا طبق آخرین تحقیقات انجام شده در این زمینه در موسسات کاری و دانشگاهی، شما را راهنمایی کنیم.
رزوم در حقیقت تاریخچه ی کاری شما یا خلاصه ای از مهارت هایتان نیست. به رزومه تان به این صورت نگاه کنید: این یک آگهی یا تبلیغ است و شما محصول آن هستید. هدف شما این است که مسئول استخدام را متقاعد کنید که چیزی که شما میفروشید را بخرد؛ که باعث میشود شما به یک مصاحبه دست
توضیحات فایل:
قالب آماده برای رزومه نویس مهندسان با فرمت ورد
در این بسته ۱۰ قالب از بهترین و مرسوم ترین قالب های خام رزومه شغلی و تحصیلی را به شما ارائه کرده ایم که بتوانید به کمک آن راحت تر و سریع تر رزومه خود را بنویسید. در تصویر زیر یک نمونه از آنها را می توانید ببینید.

اگر دانشجو هستید و برای ادامه تحصیل در مقطع بالاتر، نیاز به تهیه رزومه دارید!
اگر فارغ  التحصیل شده و جویای کار هستید و برای پیدا کردن یک شغل مناسب باید در ابتدا رزومه خوبی
همانطور که اشاره شد به سبب اینکه خواندن رزومه
معمولا وقت گیر است و ممکن است متن نامه را طولانی نماید، توصیه می گردد
رزومه را بصورت پیوست ارسال کرده و از نوشتن آن در متن نامه پرهیز گردد.
مدیریت محترم ….
با سلام وعرض خسته نباشید
احتراما به استحضار می رساند عطف به اطلاعیه شماره ….. مورخه …. در باب
موضوع استخدامی، اینجانب ….. فرزند ….. به شماره ملی …. به پیوست ، مشخصات و
سوابق شغلی خود را تقدیم می دارم. امید است تجربیات و ویژگی های اینجانب
از ج
آدرس بانک های سرآسیاب

بانک ملی ایران

1-سرآسیاب - نبش خیابان اطلس غربی کد: 2382

2-سرآسیاب - انتهای خیابان امام خمینی(ره)- به سمت خیابان دانش غربی(دکتر حسابی- روبروی خیابان آرش) کد: 2603

بانک مهر اقتصاد

سرآسیاب - نبش خیابان اطلس غربی - جنب بانک ملی- تلفن: 65165152

بانک انصار

سرآسیاب - بعد از خیابان مصیب زاده - روبروی بانک کشاورزی  کد: 4616

بانک کشاورزی

سرآسیاب- بعد از خیابان امام خمینی(ره)-پلاک633  تلفن: 65164116   کد شعبه: 1190

بانک ملت

1-بیست متری مار
-----------------------------------------------------------------
با این که #همایون، یه فروشنده ساده توی یکی از شعبه های معمولی هست، حتی جناب قربانیان هم اون رو می شناسه و بعضی وقتها برای دیدنش به بهانه سرزدن به شعبه اونا تو خیابون پیروزی میره اون جا. همایون یه آدم معمولی به نظر میاد ولی اگر کسی یه نصف روز تو شعبه پیروزی باشه، نظرش عوض می شه، چون بقیه همکارا رو می بینه که مرتب میرن پیشش زمان کمی باهاش صحبت می کنن و احتمالا مشورتی می گیرن و میرن.
من مدیر فروش نمایندگی‌های ی

یک روز خانم مسنی با یک کیف پر از پول به یکی از شعب بزرگترین بانک کانادا مراجعه نمود و حسابی با موجودی 1 میلیون دلار افتتاح کرد. سپس به رئیس شعبه گفت به دلایلی مایل است شخصاً مدیر عامل آن بانک را ملاقات کند. و طبیعتاً به خاطر مبلغ هنگفتی که سپرده گذاری کرده بود، تقاضای او مورد پذیرش قرار گرفت. قرار ملاقاتی با مدیر عامل بانک برای آن خانم ترتیب داده شد. پیرزن در روز تعیین شده به ساختمان مرکزی بانک رفت و به دفتر مدیر عامل راهنمایی شد. مدیر عامل ب
جزئیات کمیدر Resume.io ، ما معتقدیم ساخت یک رزومه شایسته شغل باید یک فرایند سریع و ساده باشد. در واقع ، ما همیشه در مورد سیستم های ساختمانی بوده ایم که سریع و کاربردی هستند ، اما به طور مداوم نتایج خوبی کسب می کنیم.همه این موارد در سال 2012 شروع شد ، هنگامی که ما یک برنامه وب کوچک را راه اندازی کردیم که اسناد آنلاین مانند نامه های لغو و رزومه های اساسی را ساخته بود. چند ماه پس از راه اندازی ، ما یک روند عجیب را مشاهده کردیم. اکثر مردم فقط برای ساختن رزو
ما هزینه های سنگینی را برای آموزش خود پرداخت می کنیم به امید آن که بتوانیم با کسب مهارت های بیشتر در آینده شغل مناسبی پیدا کنیم و در یک شرکت خوب به راحتی استخدام شویم.
در صورتی که اوضاع استخدام و شرایط انتخاب رزومه ها برای دعوت به مصاحبه کاری کاملاً تغییر کرده و برای مدیران استخدام شرکت ها اصلاً اهمیتی ندارد که فرد متقاضی کار کجا درس خوانده است و مدرک تحصیلی خود را از کدام دانشگاه یا موسسه آموزشی دریافت کرده است.
پس اگر به دنبال یک رزومه برای
والقلم و ما یسطرون ( و قسم به قلم و آنچه خواهد نگاشت)
و نوشتن و نوشتن و نوشتن...
نوشتن خاطرات ؛ نوشتن کارای روزمره ؛ نوشتن حال و احوال ؛ نوشتن بغض ؛ نوشتن خنده ؛ نوشتنِ پاییز و برگ های زرد ؛ نوشتنِ زمستان و برف ؛ نوشتنِ بهار و هوای بهاری ؛ نوشتن تابستان و هلو ؛ نوشتن عشق بیستون ؛ نوشتن کتاب و زندگی؛ اصلا نوشتن خود زندگی...

و چه لذت عجیب و غریبیست خلق کلمات بر روی کاغذ.
و چه ماناست عشق چندین و چند ساله ی قلم و کاغذ.
عشقی که تاریخ بشریت را رقم زد.
ادامه
اگر همکار هم رده، زیرآب کارمند را بزند گفته می شود طرف پاش روی پوست پیازه،
اگر چنانچه رییس مذکر برای کارمند زیردستش بزند گفته می شود طرف پاش روی پوست موز هست،
و چنانچه رییس مونث زیرپای کارمند رده پایین را بروفد لکن گفته می شود طرف پاش روی پوست خربزه می باشد.
انواع لنت ترمز خودروهای داخلی و وارداتیعمده و تکفروشیتمامی برندها با کیفیت و قیمتهای مختلف موجود استمشاوره جهت تعویض و انتخاب نوع و برند لنت ترمزارسال رایگان شعبه اصلی بازارشعبه دوم نازی آبادشعبه سوم تهرانپارسشعبه چهارم سپه09125049861093690929880921047165809195978676093728919956687035555482654شماره های ما را ثبت نمایید
با سلام و عرض ادب خدمت مراجعه کنندگان گرامی مطب دکتر امیرچوپانی
از روز شنبه مورخه 1398/10/28 شما می توانید در این سایت از شعبه یک مطب و در سایت vatio.blog.ir از شعبه دوم این مجموعه نوبت آنلاین بگیرید.
!توجه! نوبت دهی آنلاین این مجموعه ققط بصورت تلفنی و از ظریق دو سایت این مجموعه امکان پذیر میباشد .

پرستو برای من مثل نان بود.مثل متفورمین و انسولین بود برای بیمار دیابتی.من نه فقط پرستو،که هرچیز مربوط به او را هم دوست داشتم.پرهام،برادرش،را هم بیشتر از همه پانزده  ساله های دنیا دوست داشتم.مادرش،ناهید خانم،را مثل مادر خودم دوست داشتم،پدرش،اقای خسروی،دبیر بازنشسته زیست شناسی را خیلی دوست داشتم،آنقدر که به درس مزخرفی مثل زیست شناسی هم علاقه مند شده بودم.کارمند های بانک پاسارگاد شعبه امیرآباد را،خیلی ساده،چون پرستو را میشناختند،و به او

گفت :  « من به اونا اعتماد ندارم . صد تا چاقو بسازند یکی دسته نداره ! »
 گفتم : « ای بابا ! پرزیدنت گفته ! رئیس بانک مرکزی گفته ! سخنگوی دولت گفته ! ... »
گفت : « من یکی حاضر نیستم با حرف اونا قسط بانک رو پرداخت نکنم و بانک پیامک بفرسته برای ضامن و آبروریزی کنه ! »
گفتم : « خانم ! از قدیم گفتن مرد از دهنش حرف می زنه ، نه جای دیگه اش ؟!!! »
گفت : « برای اینکه خیال مون راحت بشه زنگ بزن شعبه و سوال کن ! »
زنگ زدم . می دانستم که در اسفند ماه بانک ها با اینکه به آن ه
آگهی استخدام رایگان 99 【تمام استانها】

لینک مشاهده :

https://sites.google.com/site/dabiramoz9/ad-free-employment-99

آگهی استخدام | - شرکت مادر تخصصی توسعه و تجهیز
آگهی استخدام. مقدمه. با حمد و سپاس به درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان ...

درج رایگان آگهی استخدام و جذب نیرو کار
درج رایگان آگهی استخدام و جذب نیرو کار. ... توجه توجه. کاربر گرامی جهت ثبت آگهی در سایت ثبت نام و سپس آگهی
رزومه شخصی محمد سعید بلوچی
رزومه شخ
بانک اطلاعاتی مجموعه ای سازمان یافته از داده های ساختاری است که بصورت الکترونیکی در یک سیستم کامپیوتری ذخیره می شوند. در این مقاله قصد داریم تا به یک سوال مهم پاسخ دهیم. بانک اطلاعات اوراکل چیست؟ بانک های اطلاعاتی تاثیر بسزایی در طبقه بندی اطلاعات و داده ها دارند و نیاز به این بانک …https://blog.iranserver.com/oracle/
وضعیت بحران اجتماعی بوجود آمده در خصوص افزایش قیمت بنزین، تقریبا به پایان رسیده و میتوان وضعیت را، نرمال اعلام کرد. قطعی اینترنت نیز در برخی موارد مرتفع شده و انتظار میرود تا پایان امروز، مشکل قطعی اینترنت نیز رفع شود. نکته جالب در این روزهایی که اینترنت قطع بود، وضعیت معاملات در بورس تهران بود که با توجه به قطع اینترنت و عدم دسترسی کاربران به شبکه های اجتماعی، شاهد بودیم که روند معاملات بورس، فارغ از شانتاژهای روانی کانال های تلگرامی، خی
ما آدما، دو گونه ایم. 
اونایی که رزومه قوی میسازن تا زندگی بهتری داشته باشن. 
اونایی که زندگی میکنن تا فقط رزومه بسازن.
اهمیت رزومه:
-رزومه یه وسیله منحصر به فردِ بازاریابی است. -رزومه مثه یه عکس فوریه که در کمترین زمان، شمارو به کارفرما معرفی میکنه. -شما نمیدونین که کارفرما چقدر مشتاقه که رزومه ی شمارو بخونه. -رزومه خودش یه منبع موثقی از اطلاعات شغلیه. -رزومه انعکاسِ نیاز ارزیابی کنندگان است.
اکثر ماها فکر می کنیم رزومه نویسی کاری ساده و جزئیه
دانلود اپلیکیشن رمز ساز “رمزینه” بانک سامان برای اندروید
 امروزه افرادی که با فعالیت های بانکی و انتقال پول به صورت اینترنتی سر و کار دارند؛ سوالاتی درباره چگونگی فعالسازی و دریافت رمز پویا ذهن آنها را درگیر کرده است.
سایت لیموناپ قصد دارد تا نحوه دریافت و چگونگی فعال سازی رمز پویا بانک سامان را به ساده ترین شکل برای شما کاربران عزیز بیان کند.
مشتریانی که دارای تلفن همراه هوشمند هستند می توانند با دانلود اپلیکیشن رمزینه نسبت به فعال کرد
رزومه دکتر رضا بهمنش
۱.دکترای تخصصی رادیولوژی و سونوگرافی 
۲.دکترای عمومی دام پزشکی 
۳.کاندیدای دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی 
۴.مدیر اداره دامپزشکی شهرستان های مختلف به مدت ده سال
۵.مدیر مرکز رادیولوژی و سونوگرافی آلفا در محله صدر تهران
۶.فعال اجتماعی و سیاسی از سال ۸۲
به نظر شما یک کارمند خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟ یک کارمند خوب را چطور تعریف می‌کنید؟ آیا تجارب شغلی یا اخلاق در محیط کار، فاکتورهای اصلی برای شناختن ویژگی‌های کارمندان خوب هستند؟ آیا شایستگی در حوزه‌ای خاص می‌تواند به عنوان عاملی اصلی برای تصمیم‌گیری درباره ویژگی‌های یک کارمند خوب شناخته شود؟
در حالی که مهارت‌های فنی و دیگر مهارت‌های تعریف شده‌ای که در شرح وظایف شغلی آمده است، نقش مهمی را در تصمیم‌گیری راجع به یک کارمند بازی می‌کنند
این که آیا شما یک فارغ التحصیل کالج تازه، یک مدیر چاشنی به دنبال موقعیت جدید و یا یک مترجم آزاد و مایل به فرود اولین مشتریان خود را یک، یک چیز شما باید: یک وب سایت رزومه شخصی بسیار عالی است. به غیر از برجسته کردن مهارت های خود، یک وب سایت شخصی به شما کمک می کند تا متوجه شده و ایستادگی کنید.
وب سایت رزومه شخصی چیست؟
وب سایت رزومه شخصی شما یک نسخه دیجیتالی از رزومه مقاله سنتی است. این نشان می دهد که تحصیلات، مهارت ها و موقعیت های قبلی یا پروژه هایی
جایگاه ترجمه کتاب در رزومه تحصیلی، مصاحبه دکتری و بنیاد نخبگان
تحصیل علم‌ودانش از چیزی که به نظر می‌رسد سخت‌تر است و ارتقا کیفیت نظام ‌آموزش‌عالی دائماً دانشجویان را به چالش می‌کشد تا کارنامه‌ پُر‌وپیمانی پس از فارغ‌التحصیلی داشته باشند. به همین دلیل ترجمه کتاب، دانشجویان را یک سروگردن بالاتر از سایر هم‌دانشگاهی‌ها قرار می‌دهد. این موارد باعث شده تا دانشجویان خوش‌فکر و نوآور به فکر ترجمه یا تألیف کتاب بیافتند تا از این طریق نه ت
۱- تجربه کاری فارغ التحصیلان تازه کاربرای یک تازه فارغ التحصیل بعد از پیدا کردن شغل نوشتن سابقه کاری سخت‌ترین کار ممکن خواهد بود.این افراد نمی‌خواهند به عنوان یک فرد بی تجربه در نظر گرفته شوند به همین علت ممکن است بخواهند درباره شغل‌های پاره وقت و دانشجویی خود توضیحاتی ارائه بدهند.روی مهارت‌هایی تمرکز کنید که می‌توانید آنها را به موقعیت شغلی خود تعمیم دهیدمهارت‌های قابل تعمیم به شغل مورد نظر در کنار تجربیات کارآموزی بهترین مواردی هست
وب سایت حقوقی حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری _ آیا تابحال در مراودات مالی از چک استفاده کرده اید؟ یا در ازای فروش و یا معامله ای چک دریافت کرده اید؟ آیا با مفهوم چک آشنایی دارید؟ در ابتدا به تعریف چک می پردازیم تا با آشنایی کامل به شرح قوانین کامل جدید صدور چک بپردازیم ،چک به برگه ای که دارای تاریخ‌ و ارزش مالی است که  جهت انجام خرید در زمان حال و پرداخت هزینه آن در آینده استفاده می‌شود. صاحب چک پس از نوشتن مبلغ ارزش آن و تاریخ موردنظ
وام بانک ملی یکی از تسهیلاتی است که بانک ملی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. وام بانک ملی در قالب تسهیلات مختلفی ارائه می‌شود؛ تسهیلات مشارکت حقوقی، تسهیلات مساقات، تسهیلات مشارکت مدنی، تسهیلات قرض‌الحسنه و سپرده‌گذاری، تسهیلات مزارعه، تسهیلات سلف، تسهیلات فروش اقساطی، تسهیلات اجاره به شرط تملیک، تسهیلات جعاله، تسهیلات مسکن، تسهیلات ازدواج، تسهیلات خرید کالای بادوام، تسهیلات خرید خودرو و تعویض خودرو فرسوده، تسهیلات سرمایه‌گذ
اگر تمایل دارید به عنوان نویسنده در وبلاگ ما فعالیت کنید رزومه خود را به صورت یک نظر برای همین مطلب ارسال کنید.

ارسال لینک مجاز است.
نظر ها تنها به صورت خصوصی قابل ارسال است.
مکاتبات از طریق ایمیل صورت می گیرد، پس ورود ایمیل الزامی است.
از ارسال رزومه کذب جدا خودداری کنید.
در حال حاضر هیچ گونه حقوق مادی نه برای ما و نه برای نویسندگان در نظر گرفته نشده.
داشتن اطلاعاتی ارزشمند و مفید جهت ارائه در مورد رایانه الزامی است.
بعد از ارسال رزومه در ص
رزومه دکتر رضا بهمنش کاندیدای انتخابات شورایاری محله صدر منطقه سه
۱.دکترای تخصصی رادیولوژی و سونوگرافی 
۲.دکترای عمومی دام پزشکی 
۳.کاندیدای دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی 
۴.مدیر اداره دامپزشکی شهرستان های مختلف به مدت ده سال
۵.مدیر مرکز رادیولوژی و سونوگرافی آلفا در محله صدر تهران
۶.فعال اجتماعی و سیاسی از سال ۸۲
دانلود جدیدترین ورژن اندروید نرم افزار همراه بانک ملت 1.1.9
شرح برنامه :بانک ملت در راستای خدمت رسانی به مشتریان خود و به منظور آسانتر کردن خدمات بانکداری الکترونیک اپلیکیشن همراه بانک ملت را از طریق سامانه اینترنت بانک ملت برای گوشی های جاوا، آندروید، ویندوز فون و آی او اس منتشر نموده است. شما با نصب برنامه همراه بانک می توانید با استفاده از اتصال اینترنت و یا بستر پیامکی از خدمات بانکداری الکترونیک بانک ملت بهره ببرید.چه خدماتی توسط نرم اف

ساعت کاری بانک‌ها در هفته آینده اعلام شد. براساس تصمیم شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی ساعت کاری بانک های عضو شورا در سطح کشور از ١٧ تا ٢٢ اسفند ٩٨ پس از هماهنگی با استانداران برای کارکنان بانک از ٨ صبح تا ساعت ١٣ و برای مشتریان ساعت ٨:٣٠ تا ١٢:٣٠ خواهد بود
استفاده از رمز یکبار مصرف برای بانک‌ها طبق بخشنامه بانک مرکزی تا اول خرداد ۱۳۹۸ اجباری شده است و آنها باید برای برداشت‌های اینترنتی، رمز یکبار مصرف را در اختیار کاربران قرار دهند. در این میان بسیاری از بانک‌ها از طریق روش‌های مختلف این خدمت را ارائه داده‌اند. بانک ملت یکی از بانک‌های ارائه دهنده است که در این گزارش نحوه استفاده از رمز یکبار مصرف کارت این بانک را توضیح داده‌ایم.
ادامه مطلب

نسل جدید چک ها که ما آن ها را با نام دسته چک صیاد می شناسیم، باعث شده اند
تا اطلاعات چک به شکل آنلاین در دسترس همه ی افراد قرار گرفته
و به طور کامل امکان شناسایی و اعتبارسنجی آن ها وجود داشته باشد.

در طی سال های گذشته چک یکی از مهم ترین ابزارهای نظام پرداخت بوده
و از جایگاه اعتباری بالایی نیز برخوردار بوده است اما به دلیل رشد فزاینده ی چک های برگشتی
طی این سال ها، تا حدود زیادی از اعتبار آن کاسته شده است.

یکی از کارهایی که برای کاهش این روند
سلام آقای کارمند مجرد
آیا شما یک فعال اجتماعی هستید؟
آیا شما سفیر صلح جهانی در مجموعه بیان هستید؟
آیا شما نماینده ی سازمانهای مردمیِ این کشورِ آشفته حال هستید؟
چی هستید؟ چه رنگی هستید؟ کدام جهتی هستید؟ کدام خدا رو بنده هستید؟ به چه صراطی مستقیم هستید؟
ادامه مطلب

رفته‌ بودم بانک ، ایستاده بودم و  داشتم فرم پر میکردم که یهو یه آقای هیکلی قد بلندی 
با سیبیل بلند (دراز؟) و پر پشت رو بهم کرد و با صدای بلند  گفت خانم سلاممم 
سلام گفتن اون آقا همان و خراب شدن حال من همان :| 
یعنی رسما از بوی دهان نامبرده خفه شدم :| انگار یکی دو سالی  میشد مسواک نزده بود :/
+  
سلامشو جواب دادم و تو دلم گفتم خدایا یعنی چی میخواد ؟
یهو گفت خانم ببخشید شما رو با کارمندای بانک اشتباه گرفتم :/
درسته بهش گفتم خواهش میکنم ولی واقعا حال

حسابداری چیست؟
حسابداری یک سیستمی است که در آن فرآیند جمع آوری ، طبقه بندی ، ثبت ، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارش های مالی و صورت های حسابداری به صورت های مختلف و خاص انجام میگیرد. افراد ذینفع درون سازمانی یا برون سازمانی مثل بانک و مجامع عمومی سازمان ها و یا مقامات مالیاتی بتونند از این گزارش ها استفاده کنند.
آینده شغلی حسابداری:
فارغ التحصیلان رشته حسابداری میتونند در کلیه موسسات و واحد های تجاری و یا دولتی به عنوان حسابدار در شاخه های
گزارش جدید سهولت انجام کسب و کار بانک جهانی 
(Doing Business 2020)

بر اساس آخرین گزارش سهولت انجام کسب و کار بانک جهانی (DB 2020)که توسط بخش کسب و کار بانک جهانی منتشر شد، نمره سهولت کسب وکار امسال ایران با بهبود ۱.۵ واحدی به ۵۸.۵ افزایش یافته است و با یک رتبه صعود در رده ۱۲۷ در میان ۱۹۰ کشور قرار گرفته است. 

ادامه مطلب
مکان : تهران - آزادشهر 
استخدام مدیر شبکه با توانایی بالا با مدارک بین المللی
شرایط
به یک متخصص شبکه که دارای گذرنامه
با قابلیت کانفیگ روترهای Mikrotik و Cisco
دارای مدارک سطح بالای میکروتیک و سیسکو
جهت آموزش سطح بالا مسائل شبکه و کانفیگ روتر به پرسنل یک شرکت خصوصی نیازمندیم 
توضیحات 
این شرکت چندین شعبه در غرب کشور دارد که لازم به حضور متخصص در شعب شرکت میباشد
یکی از شعب این شرکت در سلیمانیه کردستان عراق میباشد و نیازمند گذرنامه برای حضور در ای
 آمارهایی جالب از فضای بانکی ایران

براساس آخرین آمار بانکی، امروز به ازای
هر ۳۵۰۰ نفر ایرانی یک شعبه بانک و به ازای هر ۳۵۰ ایرانی یک کارمند بانک وجود دارد.
در ادامه آمارهایی جالب از فضای بانکی ایران را ارائه می‌کنیم.

درصد جمعیت شاغل در بانک‌ها

اطلاعات مرکز آمار می‌گوید در سال ۱۳۹۱ جمعیت شاغل مرد در کشور بالغ بر ۸/ ۱۷ میلیون و جمعیت شاغل زن در کشور برابر ۷/ ۲ میلیون نفر بودند. با توجه به رقم شاغلان در بانک‌های کشور باید گفت ۳/۱ درصد زنا
من چند سال پیش رفتم برای بچه هام حساب باز کنم کارمند بانک گفت نمیشه رییس بانک گفت مادر میتونه حساب قرض الحسنه باز کنه خلاصه حساب قرض الحسنه باز کردم هر ماه هم پول توش میریختم . یروز گفتم چه حساب بیخودیه نه سود داره نه تو قرعه کشی برنده میشیم. خلاصه رفتم بانک گفتم میخوام این حساب که به اسم بچه هام باز کردم رو ببندم . کارمند بانک گفت نمیتونی پدرش باید بیاد ببنده گفتم من خودم باز کردم گفت درسته ولی پدرش فقط میتونه ببنده . گفتم چه قانون عجیبیه خیلی
سلام
تابستان یازده
ما خانوادگی! مشتری بانک رفاه هستیم. ماجرا از این قرار است که سه شنبه به خاطر یک تراکنش بانکی از طریق اینترنت، متوجه شدم که حسابم مسدود شده! یعنی متوجه نشدم چون فقط پیغام خطای سیستمی می‌داد بدون هیچ توضیحی. با شعبه که تماس گرفتم گفتند حسابتان مسدود شده!
چرا؟
لابد اشکالاتی در اطلاعات حساب بوده!
مثلا چه اشکالاتی؟ همین چند ماه قبل –پارسال-  حساب ارجمندبابا مسدود شد و حضوری خدمتتان رسیدم محض احتیاط علاوه بر ارجمندبابا، کل اطل
سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند 98)
سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند 98) با پاسخ
سوالات بانک پاسارگاد در سال ۹۸ (جدید اسفند 98)
نمونه سوالات بانکها در سال 98 (عمومی و تخصصی)

نمونه سوالات بانکی

سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند ۹۸ (جهت دانلود کلیک کنید)
استخدام شرکت سنا چوب خاورمیانه
شرکت تولیدی و بازرگانی سناچوب خاورمیانه، واقع در شهرک صنعتی پرند فعال در زمینه صنایع چوبی جهت تکمیل کادر نیروی انسانی خود در بخش های مختلف در استان تهران از افراد واجد شرایط در محدوده اسلامشهر، رباط کریم، پرند دعوت به همکاری می نماید.

عنوان شغلی
شرایط احراز
راه ارتباطی

مدیر بازرگانی
(کد شغلی: 9001)

دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی یا رشته های مرتبط 
مسلط به ثبت سفارش واردات 
مسلط به زبان انگ
اسامی برندگان سی و سومین مرحله قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه کارگران اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مشتریان بانک می توانند با مراجعه به شعب و پورتال بانک به نشانی www.refah-bank.ir از نتیجه این قرعه کشی مطلع شوند.
ادامه مطلب
خلاصه رزومه:
آریا دکور با دارا بودن گرید B قادر به ارائه بهترین خدمات به شکل زیر می باشد:
ارائه خدمات کامل مربوط به حضور در نمایشگاه به صورت پکیج کامل
مدیریت پروژه از ابتدای طراحی تا زمان تحویل به مشتری
مطالعه و تحقیق،آمایش و پشتیبانی ساخت و تجهیز غرفه، ساخت استندهای نمایش کالا و چیدمان و غرفه آرایی
بهره گیری از اکیپ های اجرایی مجرب و کارآمد جهت تسریع اقدامات عملی
گارانتی اجرای غرفه طبق طرح موافقت شده و تحویل آن در زمان مقرر
تجهیز غرفه شامل:
دو تا دستگاه کارتخوان تو مغازه دارم . یکیش از بانک ملی ِ که ماهی 5.100.000 قسط روشه ولی اتوماتیک برداشت نمیکنه و خودم وارد سیستم بام میشم و قسطا رو میدم .
یکیش پست بانکه که ماهی 1.850.000 قسط روشه و به صورت اتوماتیک 12 هر ماه مبلغ قسط رو از حسابم کم میکنه . الان دو ماهی که فست فودی رو داشتم راه مینداختم دستم خالی شده از قسطا یه کمی عقب افتادم . ببین به چه روزی افتاده پست بانک :

خلاصه که افتاده به گدایی :)
یه کارمند نشوندن پای سیستم فقط منتظره من مثلا 10 هزار
- خانم "الف" به بانک می‌رود. نوبت می‌گیرد. 
شماره‌اش ۱۳۵ است. 
همان‌جا دوستش را می‌بیند که سه ساعت زود تر از او آمده و دو شماره در دستش دارد. یکی ۲۴ و  یکی ۲۵. 
شماره ۲۵ را از او می‌گیرد و کارش را زود تر از ۱۱۰ نفر دیگر انجام می‌دهد و خوشحال بانک را ترک می‌کند.
- آقای "ب" راننده تاکسی است. 
هر روز دقایقی را فریاد می‌زند تا مسافرانش تکمیل شده و حرکت کند.
امروز باران شدیدی می‌آمد. 
آقای "ب" کسی را سوار نمی‌کرد و می‌گفت که فقط دربست می‌رود.
- خانم "
 دانلود پاورپوینت کسب و کار COVER LETTER رزومه نویسی

دانلود پاورپوینت کسب و کار COVER LETTER رزومه نویسی
 به اطلاعاتی که مشخصا خواسته شده، مستقیماً اشاره کنید.CL باید در یک صفحه باشد.اشاره کنید که چطور می خواهید ادامه پروسه استخدام را دنبال کنید.- من منتظر اطلاع از طرف شما هستم.- من در طی دو هفته بعد با شما تماس خواهم گرفت.مشخصات و ویژگیهای خودتان را در CL منعکس کنید.- شخصیت، انگیزه ها، مهارتهای اجتماعی و ... 

دریافت فایل

شما از این شرکت می توانید بهترین دوربین های آنالوگ، شبکه، اچ دی و رمز گذارهای ویدوئی را بخواهید. این شرکت با رزومه موفق خود در سطح جهان حرف های زیادی برای گفتن دارد و جزو برترین برندهای دوربین مدار بسته می باشد. تصور کنید که کلیه دوربین های مدار بسته سطح شهر مدرنی چون سنگاپور از پروژه های بین‌المللی این شرکت است و در کشور چین دو پروژه مهم استادیوم ملی المپیک پکن و پروژه “شهر امن” شهر چونگ کینگ از سوابق اجرایی این شرکت شده است.
به جز سوابق بی
مزایای خرید دستگاه کارتخوان سیار
غالبا دستگاه هایی که بانک ها به متقاضیان دستگاه بی سیم ارایه میکنند دست دوم و از مدلهای قدیمی و ساده می باشد.
بیشتر بانک ها در ازای واگذاری دستگاه بیسیم مبلغ ( یک میلیون و پانصد هزار تومان ) وجه نقد از مشتری دریافت کرده و بدون لحاظ کردن سود در حساب مشتری بلوکه میکنند.!!
در مدتی که شما دستگاه دستتان میباشد و استفاده میکنید درمدت یکسال یا بیشتر هیچ سودی به سپرده ی شما تعلق نمیگیرد.
بانک در صورتی که شما به دستگاه خ
مزایای خرید دستگاه کارتخوان سیار
غالبا دستگاه هایی که بانک ها به متقاضیان دستگاه بی سیم ارایه میکنند دست دوم و از مدلهای قدیمی و ساده می باشد.
بیشتر بانک ها در ازای واگذاری دستگاه بیسیم مبلغ ( یک میلیون و پانصد هزار تومان ) وجه نقد از مشتری دریافت کرده و بدون لحاظ کردن سود در حساب مشتری بلوکه میکنند.!!
در مدتی که شما دستگاه دستتان میباشد و استفاده میکنید درمدت یکسال یا بیشتر هیچ سودی به سپرده ی شما تعلق نمیگیرد.
بانک در صورتی که شما به دستگاه خ
در حمایت از کار و سرمایه ایرانی،
راه اندازی طرح کالا کارت بانک مهر ایران
 به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، بانک مهرایران با راه اندازی طرح «کالا کارت» بار دیگر به حمایت تولید کننده و مصرف کننده کالای ایرانی آمد.
ادامه مطلب
سوخت و سوز نداره مطمئن باشی چون اقساط از حقوق حقیر کم میشه
به دو نفر بازنشسته یا شاغل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به عنوان ضامن جهت گرفتن وام از بانک انصار شعبه سه راه اختیاری پاسداران تهران نیازمندم
در صورت همکاری با اینجانب مبلغ 7000000ریال بع عنوان حق الزحمه دریافت میکنید،. شماره تماس 09101501940
با تشکر
تعاریف برخی
واژه های بانکی 
:

منابع آزاد:
کل منابع منهای ذخیره قانونی و ذخیره احتیاطی.

ذخیره
(سپرده) قانونی: بخشی از سپرده های جذب شده توسط بانکها، نزد بانک مرکزی تودیع میشود
که به آن ذخیره میگویند در حال حاضر نرخ آن برای حسابهای قرض الحسنه 10 % و سایر
سپرده ها 13 % است.

نرخ موثر تسهیلات:
یعنی میزان نرخ درآمدزایی بانک ناشی از پرداخت تسهیلات.

نحوه محاسبه:
(کل سود و وجه التزام منهای سود و وجه التزام وام قرض الحسنه) تقسیم بر خالص مصارف.

خالص مصارف
با روزی هزار تومان پروفایل شخصی و رزومه کاری خودت را به دنیای دیجیتال معرفی کن. رزومه ساز آی نوتی iCV، سرویسی جدید از آی نوتی برای خدمت رسانی به خانواده بزرگ آی نوتی رونمایی خواهد شد.#inoti#icv#آی_نوتی#آی_نوتی_شیراز #رامیار_پارسی_شیراز #مهندس_عباس_اله_دادی

رزومه ساز حرفه ای خود را فقط با ر.زی هزار تومان بسازید.
از جمله مهم ترین منابع وصول چک های برگشتی
سایر حساب های فرد صادر کننده ی چک در بانک مورد نظر می باشد.

و باید بگوییم که این روش یکی از روش هایی است
که بانک ها به تازگی اجازه ی استفاده کردن از آن را پیدا کرده اند.

اما مساله ی مهمی که در این میان وجود دارد، این است
که تا زمانی که شما درخواست نکنید بانک ها با بهانه ای
به نام مشتری مداری این کار را برای شما انجام نخواهند داد.

البته بانک ها باید این مساله را نیز مدنظر داشته باشند که آن ها می توانند
دیروز / یکی از ادارات دولتی (که برای کاری مراجعه کرده بودم) / مکالمهٔ دو کارمند
کارمند ۱: خدا رو شکر انگار این کرونا هم شرش داره از سرمون کم می‌شه.
کارمند ۲: ان‌قدر ساده نباش!
ک۱: چه‌طور مگه؟!
ک۲: اینا دارن الکی آمارو کم اعلام می‌کنن.
ک۱: چرا؟ مگه مرض دارن؟
ک۲: مرض ندارن. مجبورن!
ک۱: برا چی مجبورن؟
ک۲: چون روز ق.د.س نزدیکه. اگه بگن کرونا هنوز هست، کسی نمیاد بیرون برا راه‌پیمایی!
از یه طرف یاد تحلیلای راننده تاکسیا افتادم که سر همه‌چیز می‌گن «کار خ
وام با ضامن یا با چک یا سفته با ۲۰ سال سابقه بانکی تمام مراحل کاری در بانک طی خواهد شد 》زیرمجموعه بانک های دولتی《 وام بانکی بدون نوبت+ بدون پیش پرداخت+ بدون رابطه و ضابطه (مدت زمان تحویل ۷ روزه) (بدون سپرده در بانک) و( بدون بلوکه شدن) وام با چک* وام های بدون مسدودی* وام های خرید ملک( وام اوراق) ضامن با ما وام سند ملکی در رهن بانک ¤وام تنفس دار تمام وام ها دولتی با تنفس بالا..یعنی تا ۳ ماه اول قسط نمیدید $$*بدون رابطه و ضابطه...مستقیمم از خود بانک با مد
بسم الله الرحمن الرحیمسلام
عاصف گفت:
- آخه ظاهرا یکی از سوالاشون از اون شخصی که آمارش رسیده بهمون این بود که چیکاره‌ای، آقایی هم که مدعی کارمند سازمان اتمی بودن هست، برای اینکه بهش حالی بدن گفته کارمند فلان جا هستم تا با این حرکت برای خودش اعتبار بخره. بچه های انتظامی هم بخاطر حساسیت شغلی اون شخص موضوع رو به اداره ما ارجاع دادن، بچه های اداره هم به واحد ما.
ادامه مطلب
سلام
دوستان درباره یه مشکل قدیمی که هر از گاهی میاد سراغم ازتون مشورت میخوام، بذارید از ماجرای امروز  براتون بگم؛
امروز رفته بودم بیمه تامین اجتماعی که  درخواست مجدد بازرسی از محل کارم رو  بدم، من تنها کارمند جایی هستم که کار میکنم  و یک کارفرما، بازرس گویا 3 بار اومده و من دفتر نبودم و جلو لیست بیمه رو گرفتن، با امروز  شد 3 بار که من  رفتم شعبه و دنبال کارهای اداریش ...
خیلی هم ناراحت و عصبانی بودم، چون واقعا کوتاهی از طرف من صورت نگرفته بود
وام با ضامن یا با چک یا سفته با ۲۰ سال سابقه بانکی تمام مراحل کاری در بانک طی خواهد شد 》زیرمجموعه بانک های دولتی《 وام بانکی بدون نوبت+ بدون پیش پرداخت+ بدون رابطه و ضابطه (مدت زمان تحویل ۷ روزه) (بدون سپرده در بانک) و( بدون بلوکه شدن) وام با چک* وام های بدون مسدودی* وام های خرید ملک( وام اوراق) ضامن با ما وام سند ملکی در رهن بانک ¤وام تنفس دار تمام وام ها دولتی با تنفس بالا..یعنی تا ۳ ماه اول قسط نمیدید $$*بدون رابطه و ضابطه...مستقیمم از خود بانک با مد
هو
حقوق 9 میلیونی خیلی اغوا کننده بود. برای همین در کسری از ثانیه رزومه را در مقابل پیشنهاد همکاری‌شان فرستادم! البته آن‌ها هم در کسری از ثانیه خیلی با رزومه‌ی من حال کردند و دقیقن فردا صبحش زنگ زدند و قرار مصاحبه گذاشتند. توی همان مصاحبه هم لو دادند که خیلی خوششان آمده، هرچند مثلن گفتند برو تا ما تماس بگیریم! فردایش زنگ زدند که بیا نمونه کار بده ما بین تو و یک نفر دیگر مرددیم! یک ساعت نشده فرمودند از فردا بیا!
فردا پنج‌شنبه بود که رفتم و حقوق
به نام خدایی که جان را در جسم قرار داد. ❣️ 
دوستان عزیزم سلاااااام. امیدوارم خدا بهترین ها رو براتون در نظر بگیره❣️
من یه بانکی رو میشناسم که 24 ساعت کار میکنه و موجودی شما هر روز 86400 هست. این بانک یه تفاوتی داره با بانک های دیگه اینکه هر روز باید موجودیش رو استفاده کنی و نمیشه پس اندازش کنی.اگه برای فردا موجودی موند موجودی داخلش می سوزه. حالا به نظر شما من چی رو به بانک تشبیه کردم؟؟؟؟؟؟
ادامه مطلب
مشتری گرامیبا مراجعه به خودپردازهای بانک مسکن، نسبت به فعال سازی رمز دوم یکبار مصرف مسکن کارت خود اقدام نمایید. جهت نصب نرم افزار رمز یکبار مصرف و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس ذیل مراجعه نمایید:https://www.bank-maskan.ir/maskan-otp"روابط عمومی بانک مسکن"

اپیزود اول : چند وقت پیش ، یکی از ایمیل هام ریپلای شد که شما شرایط اولیه ما رو داری و اگه میخوای توو آزمون شرکت کنی به این آی دی تلگرام پیام بده! رفتم چک کردم دیدم نزدیک 4 ماه پیش براشون ایمیل فرستادم ، موضوع ایمیل رو که نگاه کردم دیدم رزومه رو " رزمه" نوشتم :| *

اپیزود دوم: اوایل که رزومه میفرستام، برای هر آدرسی ایمیلی یه پیامِ جداگانه میفرستادم ، الآن دیگه گروهی همه رو جمع میکنم و یکی از ایمیلهای قبلی رو فروارد میکنم برای همه !
اون رو
«یک روز زنی آمد و گفت که کارمند بانک است و وامی نُه میلیون تومانی از بانک گرفته و می خواهد برای ساخت ضریح هدیه کند، ولی می خواهد طلا بخرد. من گفتم که شما طلا هم بخرید شاید ما مجبور شویم بفروشیم. خود پول را بدهید که راحت تر است. زن اصرار داشت برود طلا بگیرد و برگردد. گفتم که صبر کند. به یکی از دوستان طلافروش زنگ زدم و گفتم به اندازۀ نُه میلیون تومان طلای شکسته بفرستد کارگاه ساخت ضریح که لااقل پول ساخته هدر نشود. طلاها که رسید، زن با چشم گریان دستی
درسته که دم به دم بر همه دم داره برام اتفاقات فاجعه می افته، و حتی در موردش با هیچکی نمیتونم صحبت کنم، اما
سعی میکنم کارایی کنم که خوشحالم کنه
امروز مثلا
شروع کردم به رزومه نوشتن.
هرچند فقط تا اسم و فامیل خودم و اسم دانشگاه پیش رفتم
اما چون چیزیه که خوشحالم میکنه، یه تیکه دیگه ش رو گذاشتم فردا بنویسم. مثلا رشته ی تحصیلی رو :)) بعد مثلا پسین فردا، لابد عنوان پایان نامه رو :))
بعد به این فکر کردم که احتمالا پسین فرداتر که میرسم به قسمت رزومه ی کاری،
سلامبدهی قبوض خیلی روی اعصابه، مخصوصا وقتی مبلغ قبض های پرداخت نشده خارج از توان ما باشه.حداقل برای اینکه اعصاب خودتون رو آروم کنید، از اولین قبضی که پرداخت نکردید یا از مجموع چندین قبض، تا آن مبلغی که توان پرداختش را دارید، پرداخت کنید. این طوری حداقل خطر قطع را به تعویق میندازید و به مرور که پول دست تون اومد پرداخت میکنید.مخصوصا در بدهی قبض موبایل همین نکته خیلی کمک تون میکنه.امیدوارم منتظر راه جادویی برای از بین بردن بدهی نبوده باشیدپ.ن
به زمین و زمان بدهکاریمهم به این، هم به آن بدهکاریم
به رضا قهوه‌چی که ریزد چایدو عدد استکان بدهکاریم
به علی ساربان که معروف استشتر کاروان بدهکاریم
شاخی از شاخهای دیو سفیدبه یل سیستان بدهکاریم
مثل فرخ‌لقا که دارد خالبه امیرارسلان بدهکاریم
نیست ما را ستارهای، ای دوستکه به هفت آسمان بدهکاریم
مبلغی هم به بانک کارگرانشعبه طالقان بدهکاریم
این دوتا دیگ را و قالی رابه فلان و فلان بدهکاریم
دو عدد برگ خشک و خالی همما به فصل خزان بدهکاریم
هم به تبر
ساعت 8.45 دقیقه صبح هست
توی یکی از ادارات بیمه ای بسیار نام آشنا نشستم
تا الان هر ارباب رجوعی اومده 
جواب سربالا شنیده و رفته 
تازه یارو زورش میاد جوااااب بده
آخرشم که پیرمرد دید جواب نمیگیره, گذاشت رفت ....
تا برسه به درب خروجی, رفت تو خودش و بعد گفت آقا ممنون ...
این کارمند نامحترم عین بوقلمون زل زده بود به سیستم روبروش و اصلا جواب این اظهار لطف ارباب رجوع رو هم نداد
واااااقعا چتونه؟ 
یعنی 45 دقیقه از شروع کار امروزتون گذشته 
انقد زود خسته شدین؟؟
  تسهیلات با سود ۶درصد طرح کارا:
در طرح کارا کلیه مشتریان حقیقی و حقوقی که دارای یکی از انواع حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز، جاری یا سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت عادی نزد بانک آینده می‌باشند، بر اساس میانگین موجودی، از امتیاز اعطای تسهیلات ارزان قیمت بانک آینده برخوردار می‌شوند.

ادامه مطلب
هفته پیش چهارشنبه رو مرخصی گرفتم و وصل کردم به تعطیلی پنج شنبه، جمعه آخر هفته و کلی مشعوف شدم
امروز افتان خیزان و ناله کنان و برسر زنان و جامه دران اومدم سرکار و هربار به چهار روز 
تعطیلی آخر هفته فکر میکنم نیشم تا بناگوش باز میشه
خلاصه که مدیونید اگر ذره ای تو کارمند نمونه بودن من شک کنید :دی
پ .ن : عکسی که مشاهده می کنید میز کار اینجانب می باشد ^___^ 
Mobile Business یکی از سایتهای اصلی مرجع در دایرکتوری شماره بانکداری موبایل و Business Banking است.
تیم ما توانسته است در ماه های اخیر بیش از 1 میلیون بانک شماره تلفن همراه را به روز کند. ما فروش خود را با بانک شماره موبایل تضمین می کنیم.
ما توانسته ایم بیش از 500 عنوان شغلی را در این سایت جمع آوری کنیم و مفتخریم که بزرگترین سایت برون سپاری برای بانکهای شماره تلفن و بانکهای شماره تلفن همراه هستیم.
شما می توانید با خرید شماره تلفن بانک مرکزی ما تبلیغات خود را م
Mobile Business یکی از سایتهای اصلی مرجع در دایرکتوری شماره بانکداری موبایل و Business Banking است.
تیم ما توانسته است در ماه های اخیر بیش از 1 میلیون بانک شماره تلفن همراه را به روز کند. ما فروش خود را با بانک شماره موبایل تضمین می کنیم.ما توانسته ایم بیش از 500 عنوان شغلی را در این سایت جمع آوری کنیم و مفتخریم که بزرگترین سایت برون سپاری برای بانکهای شماره تلفن و بانکهای شماره تلفن همراه هستیم.شما می توانید با خرید شماره تلفن بانک مرکزی ما تبلیغات خود را مو
۱. منهتن یه مستطیله پایین نیویورک که تقسیم شده به کلی بلاک های کوچیک و کل ادرس دهی هاش و خطوطو متروش بر اساس شماره بندی عمودی و افقی بلاک ها هست...
۲. walmart سوپرمارکت زنجیره ای هست که شعبه هاش اینقدر بزرگه که گاهی گیج میشی...اما aldi کوچیکه و بخش محصولات ارگانیگ هم داره مه قیمتشون خیلی مناسبه به نسبت جاهای دیگه...
۳. لباس و این جور چیزا رو باید یا انلاین از امازون خرید و یا از burlington outlet store ها که همه جا شعبه دارن...
فشار بانک‌ها بر بانک مرکزی برای کاهش کارمزدتراکنش‌های شاپرکی تازگی ندارد و در سال‌های اخیر بانک‌ها بارها نسبت به بالا بودن هزینه رسوب پول ناشی ازتراکنش‌های شاپرکی در سیستم بانکی اعتراض داشته‌اند. بر این اساس ریسک کاهش کارمزد برای شرکت‌های PSP به فضای کنونی مرتبط نمی‌شود. بانک‌ها به هزینه‌های بالای رسوب در سیستم بانکی در سال‌های اخیر اشاره کرده و این بخش از فعالیت خود را زیان‌ده عنوان کرده‌اند.
ادامه مطلب
سلام:)
خوب خسته وکوفته طوری با بدن درد برگشتم خونه، کارای حسابم رو دختر عمه سریع ردیف کرد و صنف هم برام امضا زدن که من توی بندر ساکن و مشغول کارم که دسته چکم هم بیاد، که بتونم باهاش اون چک ضمانتی مبلغ بالایی رو که شرکت ازم خاسته رو خودم بدم، چون مبلغ یک میلیارد تومن بود نمیتونستم از خانواده بخوام همچین ریسکی رو بکنن، برا همین تلاشم کردم که دسته چک به خودم بدن که خیلی هم سخت بودولی شکر خدا انجام شد، مثلا نوبتم شده بود توی بانک بعد باید یک معرف ام
  وام فوری و بدون ضامن با سود ترجیحی بانک تجارت.
این طرح اشخاص حقیقی می توانند با افتتاح حساب سپرده سرمایه گذاری بلند مدت، ضمن نگهداری وجوه خود در بانک و اخذ سود سپرده، از تسهیلات متعلقه موضوع این طرح با نرخ سود ترجیحی (نرخهای کمتر از نرخ مصوب بانک مرکزی) استفاده کنند.
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها